Do more on the web, with a fast and secure browser!

Download Opera browser with:

 • built-in ad blocker
 • battery saver
 • free VPN
Download Opera

opera a rozszerzenie z chrome (Speed dial 2)

 • Witam wszystkich,

  z racji że opera nie ma synchronizacji szybkiego wybierania pomyślałem że zainstaluje rozszerzenie z chroma które taką funkcję posiada odpłatnie ale zawsze :).
  Po instalacji tego:
  https://addons.opera.com/pl/extensions/details/download-chrome-extension-9/?display=en

  Zainstalowałem sobie upragniony (Speed dial 2)
  https://chrome.google.com/webstore/detail/speed-dial-2/jpfpebmajhhopeonhlcgidhclcccjcik

  Rozszerzenie instaluje się normalnie można wejść w jego opcję wykonać synchronizację ale.. No właśnie tu jest problem tak jak pod chromem podmienia się to jego (badziewne) szybkie wybieranie na SpeedDial tak pod Operą nic się nie dzieje cały czas jest ten standardowy wygląd szybkiego wybierania. Jest może możliwość wyłączenia szybkiego wybierania w ukrytych opcjach opery nawet edytując pliki podmieniając je z chromem? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

 • tak jak pod chromem podmienia się to jego (badziewne) szybkie wybieranie na SpeedDial tak pod Operą nic się nie dzieje

  Opera nie wspiera tej funkcji. Strony Szybkiego wybierania nie da się podmienić.

 • hmm a myślałem, że przynajmniej synchronizacja speed dziala działa.
  Aż sam muszę to sprawdzić na drugim PC.

 • Spróbuj z "Speed Dial [FVD] - New Tab Page, 3D, Sync...". Mi udało się to zainstalować na Operze Developer 24. Działa jako niezależna strona szybkiego wybierania. Ikonka rozszerzenia na pasku adresu. Zawsze dostępna, i po niewielkiej zmianie przyzwyczajeń, spisuje się całkiem nieźle. W opcjach, widzę możliwość synchronizacji, ale chyba po zainstalowaniu jeszcze jakiegoś dodatku..