:tools: Scheduled maintenance

Heads up! Downtime for the Forums, related to the NodeBB upgrade, is planned for Thursday, December 14, starting from 10:00 UTC.
Please make sure to finish all your posts before this time. The downtime should only last for a few minutes.

Podpowiedzi przewidywanego wyszukiwania

• Fajnie. Tylko po co? Jak to w ogóle wyłączyć? Nie chcę, żeby to okno mi się pojawiało.
    Nie ma i nie będzie takiej wyszukiwarki, która będzie lepiej ode mnie wiedziała, czego szukam.
    Powyczyszczałem historię, powyłączałem co się dało w ustawieniach Opery i Google, ale nadal po wpisaniu w pasek URL, choćby jednej litery wyjeżdża mi lista niechcianych sugestii, do tego jeszcze z opcją na wyszukiwarki.
    Proszę, podpowiedzcie mi jak to wywalić.
    Jadę na Win10 i Operze 33.0
    pozdrawiam

• W ustawieniach jest takie coś jak: Show extra suggestions. Musisz to wyłączyć, chociaż jak ja wyłączam to i tak mi się samo włącza po ponownym uruchomieniu Opery.

• W zakładce prywatność i bezpieczeństwo są pasujące opcje: ""Używaj usługi przewidującej, pomagającej w uzupełnianiu zapytań i adresów URL wpisywanych w polu adresu"" i ""Włącz automatyczne uzupełnianie formularzy na stronach WWW"".
    Oczywiście obie odznaczone (puste). Automatyczne uzupełnianie jest wyłączone i nie drażni. Ale nie rozwiązuje mojego problemu.
    W którym miejscu jest opcja, o której wspomniałeś?
    w Opera Help znalazłem "Predictive search suggestions appear as you type." Stoi tam jak tego używać, ale nie ma ani słowa jak tego nie używać i w diabły wyłączyć.
    Zależy mi na trwałym usunięciu całej tej funkcji (nie tylko np.: samych wyników wyszukiwania z historii). Obawiam się, że trzeba będzie pogrzebać w kodzie.

• Sam sobie muszę odpowiedzieć.
    Mój problem pojawia się we wszystkich przeglądarkach opartych na chromium. Wynika więc z silnika przeglądarki.
    Pomoc chrome okazała się bardzo przydatna:

odp. 1
    ""Czy mogę wyłączyć autouzupełnianie?