Do more on the web, with a fast and secure browser!

Download Opera browser with:

 • built-in ad blocker
 • battery saver
 • free VPN
Download Opera

zakladki uzytkownika, nie mozna dodawac i itp stron

 • od kiedy bedzie mozna w operze, dodawac, usuwac, zmieniac i itp, z stronami w zakladce? tak samo jak w operze 12

 • Chyba już zakładałeś taki wątek na starym forum i nic się od tamtej pory nie zmieniło. Nie pamiętam już o co ci dokładnie chodziło: jeśli o zakładki – menedżera zakładek takiego jak w O12 prędko nie zobaczymy, bo są ważniejsze rzeczy do roboty; jeśli o grupowanie kart na pasku – padło dawno temu na blogu, że grupowanie jeśli będzie, to najpewniej nie w takiej formie jak w 12.

 • bardzo szkoda, to nigdy nie usunie starych nie aktualnych stron.

 • Możesz tylko zrobić "protezę", jeśli chce Ci się bawić.

  1. Ściągasz rozszerzenie "Download Chrome Extension", które pozwala na instalację rozszerzeń Chroma.
  2. Ściągasz rozszerzenie Xmarks ze sklepu Chrome i importujesz zakładki ze starej Opery/innej przeglądarki. Tym sposobem masz zakładki z paska zakładek, ale brak "Innych zakładek".
  3. Ściągasz więc rozszerzenie Tidy Bookmarks i tym sposobem masz dotychczasowe zakładki, które możesz edytować, synchronizować itp.
 • od kiedy bedzie mozna w operze, dodawac, usuwac, zmieniac i itp, z stronami w zakladce? tak samo jak w operze 12

  Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.
  Mi stanowczo brakowało tego rozwijającego się z boku menu z listą zakładek, bo w pasek zakładek wiele wpakować nie szło, żeby komfortu przeglądania nie stracić ...
  Po wielu kombinacjach w końcu w pasku zakładek dodałam folder do którego powrzucałam zakładki. Teraz ten folder pełni tą samą rolę co rozwijająca się lista w 12.

 • w operze 12, na pasku u gory(pasek menu), bylo takie cos jak zakladki, i tam sie wrzucalo strony, edytowalo i itp. w tej operze 20, tak nie ma.

 • w operze 12, na pasku u gory(pasek menu), bylo takie cos jak zakladki, i tam sie wrzucalo strony, edytowalo i itp. w tej operze 20, tak nie ma.

  Sprawdzałam w 12.16 - jest to lista zakładek wraz z opcjami: "dodaj zakładkę" i "zarządzaj zakładkami" ...
  nie wiem jak w 20 (bo szybko wróciłam do 19 jak się okazało, że w 20 problem z hasłami wystąpił), ale w 19 sprawę listy zakładek załatwia folder, o którym pisałam wcześniej (tworzymy tak: prawym klawiszem w pasek zakładek i wybieramy dodaj folder), w folderze tym znajduje się przycisk dodaj stronę i już. Jeśli chcesz w tym folderze tworzyć podfoldery to dodajesz folder na pasku zakładek łapiesz lewym klawiszem myszy i upuszczasz we wcześniej utworzonym folderze. Każdy utworzony folder ma wewnątrz przycisk dodaj zakładkę, co pozwala dodawać kolejne zakładki bezpośrednio do podfolderów.

  Co do zarządzania zakładkami: przenoszenie wygląda tak jak w 12 łapiesz i upuszczasz, natomiast o ile w 12 we właściwościach można było przypisać do adresu nazwę, krótką nazwę, opis i chyba coś jeszcze ... tak w 19 klikamy prawym klawiszem w zakładkę, wybieramy edytuj, ale możemy do adresu tylko nazwę przypisać (mi to akurat nie przeszkadza bo z tych pozostałych opisów nie korzystałam).

 • dzieki, moze jeszcze daja.

 • @zmonika - Dzięki wielkie, nie wiedziałem, że można tworzyć podfoldery, wcześniej próbowałem z poziomu otwartego foleru 😃

 • @moris299 - Bez podfolderów w zakładkach bym się nie odnalazła, za dużo ich na pojedynczą listę. Ja odkryłam możliwość wrzucania folderów do innych folderów jak mi na pasek zakładek przy imporcie nawrzucało i próbowałam je jakoś poukładać ... i przenoszony folder upuściłam do innego folderu zamiast przed niego. Taki "wypadek".

Log in to reply
 

Looks like your connection to Opera forums was lost, please wait while we try to reconnect.