Do more on the web, with a fast and secure browser!

Download Opera browser with:

 • built-in ad blocker
 • battery saver
 • free VPN
Download Opera

Scheduled logout

In order to introduce new security features and enhance your experience with Opera Forums we had to terminate all sessions that were started before Monday, March 25, 15:00 UTC.
If you find yourself logged out please rest assured that this is completely normal and expected. To participate in the discussions after that date you have to sign-in again using the "Login" button.
Apologies for any inconvenience caused.

Problem z Facebook w operze 12.17

 • Witam,
  Czy może mi ktoś podpowiedzieć co powoduje problemy z działaniem np Facebooka w Operze 12.17?
  Serwis wysypuje się na pobieraniu dany z fbstatic... Wszelkie blokowania skryptów, reklam testowo wyłączałem - nic nie daje.
  Co dziwne raz strona działa poprawnie a raz wcale nie chce się ładować - i tu test w danej chwile na dowolnej innej przeglądarce wypada pozytywnie.
  Uruchamiając Operę z nowej linii wszystko działa poprawnie.

 • U mnie facebook nie działał jak powinien od początku wersji 12. A to czat zamulał, a to aktualności się nie załadowały do końca, czasami polubienia nie wyświetlało mimo że się dało, lub okno wiadomości się późno wyświetlało, a to filmik nie mógł być odtworzony, zawsze coś było nie tak w porównaniu do chrome czy ff. Według mnie chyba po prostu jest winny silnik presto ze starej wersji, bo na nowej Operze facebook śmiga świetnie.

Log in to reply