Do more on the web, with a fast and secure browser!

Download Opera browser with:

• built-in ad blocker
  • battery saver
  • free VPN
Download Opera

Scheduled logout

In order to introduce new security features and enhance your experience with Opera Forums we had to terminate all sessions that were started before Monday, March 25, 15:00 UTC.
If you find yourself logged out please rest assured that this is completely normal and expected. To participate in the discussions after that date you have to sign-in again using the "Login" button.
Apologies for any inconvenience caused.

opcje z opery 12 w nowej operze

• cześć,

czy da się jakoś skonfigurować żeby przyciskiem środkowym myszki zamykało i otwierało nowe zakładki,
    żeby tak usunąć te kretyńskie przyciski zamykania zakładki na zakładkach - bo zawsze se nimi zamykam zakładki
    ustawić guzik dopasowania szerokości na pasku, albo dodać wyszukiwanie na stronie

z tej opery 22 co z tego że działa jak nieda się korzystać, nie można jej poustawiać tak jak jest wygodnie.
    ktoś ma rozwiązanie tego błędu. ?

• dopiero wprowadzaja nowosci, moze beda w przyszlosci. w operze 24 beda zakladki.

• no niewiem jakie to nowości są hehe
    przecież to nie nowości tylko wielki krok wstecz
    jeśli chcą zrobić opere łatwą i wygodną to spoko ale wystarczy jedna mała opcja która włączała uwidaczniała by te wszystkie stare i dobre opcje za które kocham opere.

niewiem nie jestem programistą ale dziwne posunięcie ten krok w tył.
    😞

• Kurczę ja jestem koderem stron WWW i nie mogę się przenieść na nową wersję O z powodu braku pomocnych zakładek z notatkami itd.

Również Opera DragonFly w starej wersji bardziej odpowiadał mi w pracy.

Log in to reply