:tools: Scheduled maintenance

Heads up! Downtime for the Forums, related to the NodeBB upgrade, is planned for Thursday, December 14, starting from 10:00 UTC.
Please make sure to finish all your posts before this time. The downtime should only last for a few minutes.

opcje z opery 12 w nowej operze

• cześć,

czy da się jakoś skonfigurować żeby przyciskiem środkowym myszki zamykało i otwierało nowe zakładki,
    żeby tak usunąć te kretyńskie przyciski zamykania zakładki na zakładkach - bo zawsze se nimi zamykam zakładki
    ustawić guzik dopasowania szerokości na pasku, albo dodać wyszukiwanie na stronie

z tej opery 22 co z tego że działa jak nieda się korzystać, nie można jej poustawiać tak jak jest wygodnie.
    ktoś ma rozwiązanie tego błędu. ?

• dopiero wprowadzaja nowosci, moze beda w przyszlosci. w operze 24 beda zakladki.

• no niewiem jakie to nowości są hehe
    przecież to nie nowości tylko wielki krok wstecz
    jeśli chcą zrobić opere łatwą i wygodną to spoko ale wystarczy jedna mała opcja która włączała uwidaczniała by te wszystkie stare i dobre opcje za które kocham opere.

niewiem nie jestem programistą ale dziwne posunięcie ten krok w tył.
    :(

• Kurczę ja jestem koderem stron WWW i nie mogę się przenieść na nową wersję O z powodu braku pomocnych zakładek z notatkami itd.

Również Opera DragonFly w starej wersji bardziej odpowiadał mi w pracy.

Log in to reply

Looks like your connection to Opera forums was lost, please wait while we try to reconnect.