Do more on the web, with a fast and secure browser!

Download Opera browser with:

 • built-in ad blocker
 • battery saver
 • free VPN
Download Opera

VPN açık olduğunda resimler yüklenmiyor

 • Merhabalar.
  Aylardır farkettiğim ama cevabını bulamadığım bir konuyu ifade etmek istiyorum.

  Firmamızın web sitemize giriş yaptığımız da VPN açık olduğun da resimler çoğunlukla açılmıyor. Biz uydu servisi işi yapıyoruz ve telefon numaramız resimlerin üzerinde yazıyor. Opera vpn kullanan müşterilerimiz bizleri maalesef arayamıyorlar. https://www.montajuyduservisi.com adres bu. Rakiplerin web sitelerine vpn açıkken bakıyoruz onlarda sorun yok.
  Opera tarayıcısında vpn devamlı açık olan veya açık unutulan müşterilerimizin de etkilenebileceğini düşündükçe endişelerimiz daha da artıyor.
  Çok teşekkür ederim.

 • @mustafa34ms hangi resimler yüklenmiyor ki. şimdi vpn açıp sitenize baktım sorun gözükmedi bende. Belki sizin ayarlarınızdan kaynaklı bir sorun.

 • #1 Siteyi kontrol ettim ama bazı resimlerin biraz geç yüklenmesi dışında bir sorun göremedim (hizmetlerimiz sayfasında). Zaten böyle bir sorun olsa bile çözümü opera forumlarında değil siteyi yaptığınız firmada aramanız gerek.

  #2 Site HTTPS kullanıyor ama sayfa kaynağını incelediğimde hala http:// ile başlayan linkler var, belki onların yüklenmesi esnasında zaman aşımına takılıyor olabilirsin (pek sanmıyorum ama bakmakta fayda var).

  #3 Bence endişelerin yersiz çünkü opera browser çoğunlukla meraklısı tarafından kullanılır bkz. Pazar payı % 1-2 olan tarayıcnın yine pek sık kullanılmayan VPN özelliğiyle beraber yaşadığın sorunu bir başkasının yaşaması 0,0000 bilmem kaç ihtimal. Zaten denk gelen kişi yine bir opera meraklısı olarak sorunun VPN olduğunu düşünür herhalde.

 • @mustafa34ms internetiniz yavaş ise ve VPN 'den dolayı da bir yavaşlık yaşandığından fotoğraflar geç yükleniyor olabilir.