Denerwujący dźwięk pukania z Opery

• Witam,
    od kilkunastu dni mam problem z Operą Next (wersja najnowsza). Jeżeli przeglądarka jest uruchomiona co chwila (czasami co 30 sekund, a czasami co 2 sekundy!) wydobywa się z głośników dźwięk jakby pukania. Sprawdzałem czy na pewno jest to wina opery no i windowsowy mikser dźwięku pokazuje mi aktywność dźwięku w operze w momencie gdy wydobywa się ten denerwujący dźwięk.
    Miał ktoś coś podobnego?
    Rozszerzeń żadnych nowych nie instalowałem. Mam AdBlocka, LastPassa i Magic action for youtube. Java i flash zaktualizowane, nie wiem o co może chodzić...

• To "pukanie" występuje tylko w Operze? W innych przeglądarkach nie?

Czy po wyłączeniu rozszerzeń problem dalej występuje?

• Nie ma związku: otwarte strony - pukanie?

• Nie ma związku: otwarte strony - pukanie?

• Po wyłączeniu rozszerzeń pukało dalej. Innych przeglądarek nie sprawdzałem, zaraz zobaczę również pustą operę czy tak się zachowuje. Jak na złość od 10 minut nic nie puknęło 😉

Ok, wiem o co chodzi. Dopiero jak odpaliłem Firefoxa to pojawiła mi się w mikserze dźwięku ikonka flash playera, przy samej operze jej nie było i wyglądało to tak jakby to opera wydawała dźwięki. Wyszło że to flash wydaje ten dźwięk nawet jak opera była wyłączona, a firefox pozostał (wtedy tylko aktywność dźwięku była przy flashu). Zabieram się za szukanie rozwiązania z flashem.. D

Log in to reply

Looks like your connection to Opera forums was lost, please wait while we try to reconnect.