Do more on the web, with a fast and secure browser!

Download Opera browser with:

 • built-in ad blocker
 • battery saver
 • free VPN
Download Opera

Sposób na łatwy dostęp do zapisanych zakładek

 • Czy w operze bez zadokowanego paska zakładek i bez zewnętrznych dodatków uzyskać łatwy dostęp do mnóstwa zakładek. Idealnie jest to rozwiązane w Firefoxie. Przycisk zakładek rozwijam listę z zakładkami/folderami dwa kliknięcia i mam otwartą stronę. W operze zakładki są schowane w Menu --> zakładki -- > Inne zakładki.
  Czy jest np opcja zmiany kafelków z okna szybkiego wyboru na listę lub jakiś sposób na dodanie przycisku jak w Firefoxie?

 • @koles0401 osobiście mam wyświetlony pasek zakładek a w nim zakładki z których najczęściej korzystam. Natomiast pozostałe mam w "Inne zakładki" i dostęp mam spod przycisku "Zakładki" w przypiętym pasku bocznym. To jest najlepsze rozwiązanie, które serdecznie polecam. Możesz także poszukać w Dodatki Opery i Chrome Web Store jakiegoś rozszerzenia. Osobiście z takich nie korzystam, więc kilka wyszukanych na szybko:
  https://chrome.google.com/webstore/detail/bookmarks-menu/ffmdedmghpoipeldijkdlcckdpempkdi
  https://addons.opera.com/pl/extensions/details/v7-bookmarks/

  Co do drugiej sprawy. Standardowo nic nie zrobisz. Może znajdziesz jakieś rozszerzenia w w/w stronach.

 • Ok dla mnie rozwiązaniem jest zadokowanie karty menadżera zakładek(ikona na prawo od "Menu" w pasku tytułu) po kliknięciu mam od razu "Inne Zakładki". Szkoda tylko że w ten sposób nie można otworzyć strony zamiast strony z karty z której się przeszło do menadżera zakładek. Dzięki za zainteresowanie.