Do more on the web, with a fast and secure browser!

Download Opera browser with:

• built-in ad blocker
  • battery saver
  • free VPN
Download Opera

Problem z wyświetlaniem filmów html5 w przeglądarce opera windows 10

• Witam, zmieniłem dysk twardy na ssd i system z win 7 na win 10. Jak zawsze zainstalowałem przeglądarkę opera aktualną wersję 56.0.3051.104.
    Napotkałem się z problemem który dobrze widać na nagranym przeze mnie filmie:
    https://www.youtube.com/watch?v=y5OB18KwouA

Konfiguracja:

• win 10 wersja 1803
    • i5 2500k podkręcony
    • hd7870 podkręcony sterowniki 18.10.2

Problem występuje na wielu stronach w tym youtube, twitch, tvp sport itp. Najgorzej jest gdy pojawia się na ekranie czerwony kolor. Na twitch jest opcja wyboru odtwarzacza i problem występuje przy HTML5 gdy przełączę na flash player wszystko działa dobrze. Problem występuję też w przeglądarce Google Chrome a w Microsoft Edge wszystko działa dobrze. Proszę fachowców o pomoc.

• Fachowiec Ci nie pomoże ale wykona usługę a następnie wystawi rachunek. Tu znajdziesz tylko niefachowaców.
    Czyli masz za dużo czerwonego.
    Próbowałeś odkręcić to podkręcone?
    A w ustawieniach Opery to "Używaj przyspieszania sprzętowego, jeśli jest dostępne" masz włączone?
    W ustawieniach karty graficznej byłeś? Może masz jakiś specjalny profil, który się aktywizuje po włączeniu Opery?

• Jak ktoś będzie miał taki problem to wystarczy w ustawianiach karty Radeon zmienić profil wideo z domyślnego na jakikolwiek inny i będzie ok. Temat do zamknięcia.