Do more on the web, with a fast and secure browser!

Download Opera browser with:

 • built-in ad blocker
 • battery saver
 • free VPN
Download Opera
 • Cześć,
  mam problem z zakładkami - dosyć poważny, bo na dobrą sprawę straciłem wszystkie moje foldery od dawna sortowane i porządkowane. Wszystko zaczęło się od problemów z synchronizacją (oczywiście w obrębie tego samego jednego konta na różnych urządzeniach). Na PC w domu porządkowałem wszystkie zakładki, synchronizacja była włączona, a mimo to po czasie zorientowałem się, że na laptopie w pracy Opera tych zakładek kompletnie nie widzi. Ponadto nowo dodawane zakładki w pracy nie pojawiały się na PC w domu.

  Logując się w pracy na sync.opera.com mogłem zobaczyć moje foldery z zakładkami, jednak w samej przeglądarce nie miałem do nich dostępu. Kompletnie zwariowałem kiedy przenosząc te foldery na pasek zakładek okazało się, że po prostu zniknęły. Nie ma ich ani w folderze Pasek Zakładek, ani w żadnym innym. Sync.opera.com pokazuje mi 88 zakładek, ale na dobrą sprawę fizycznie jest ich tam ok. 25 (to te stare, luzem zapisywane zakładki, które nie synchronizowały się z moimi dotychczasowymi).

  Podsumowując: według konta Opery mam więcej zakładek niż jest mi ona w stanie pokazać, ponadto straciłem dostęp do wszystkich moich posortowanych folderów z zakładkami przez zwykłą próbę przeniesienia ich..

  Jakieś pomysły, sugestie w którą stronę szukać, kombinować?
  Dzięki.

 • Jedyny pomysł - Bookmarks.bak
  https://forums.opera.com/post/143154
  Przy czym sugerowałbym poszukiwanie tego pliku po odcięciu internetu.