Do more on the web, with a fast and secure browser!

Download Opera browser with:

• built-in ad blocker
  • battery saver
  • free VPN
Download Opera

Nie można wyświetlać filmów na stronach

• Ubuntu 14.04.05 LTS i Opera 50, brak możliwości oglądania filmów na stronach internetowych, wcześniej wszystko chodziło bez problemów. Zna ktoś jakiś przepis?

• Ubuntu czy inny linux - w tym momencie aktualna jest jakby 52.0.2871.37

Filmy - to zależy na jakiej stronie bo albo przez flash albo bez.
    Tu - https://helpx.adobe.com/flash-player.html - byłeś? I jaki komunikat?
    Przykład nieoglądalnego filmu?

• @ryszard

Flash jest zainstalowany i działa sprawdzone na stronie, którą podlinkowałeś. Przykład na brak możliwości oglądania filmów jest taki że o ile na Youtube wszystko się wyświetla o tyle na stronach takich jak wp.pl, tvp.info czy tvn24.pl nie mogę wyświetlić żadnych filmów. Za to kiedy podejmuję próbę odtworzenia filmu na w/w stronach z wyjątkiem Youtube, pojawia mi się informacja że moja przeglądarka nie obsługuje wyświetlania filmów i pojawia się sugestia żebym skorzystał z FF albo Chrome...

• @willow2 said in Nie można wyświetlać filmów na stronach:

@ryszard

Flash jest zainstalowany i działa sprawdzone na stronie, którą podlinkowałeś. Przykład na brak możliwości oglądania filmów jest taki że o ile na Youtube wszystko się wyświetla o tyle na stronach takich jak wp.pl, tvp.info czy tvn24.pl nie mogę wyświetlić żadnych filmów. Za to kiedy podejmuję próbę odtworzenia filmu na w/w stronach z wyjątkiem Youtube, pojawia mi się informacja że moja przeglądarka nie obsługuje wyświetlania filmów i pojawia się sugestia żebym skorzystał z FF albo Chrome...
    Żeby była jasność pojawia się taki napis:
    Niestety nie możemy wyświetlić tego materiału wideo
    Twoja przeglądarka nie spełnia wymagań techcznych.

• 52.0.2871.40 - Posiadasz najnowszą wersję Opery
    System: Windows 10 32-bit
    Identyfikacja przeglądarki
    Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/65.0.3325.181 Safari/537.36 OPR/52.0.2871.40

Żadnych problemów na podanych stronach.

Log in to reply

Looks like your connection to Opera forums was lost, please wait while we try to reconnect.