Samoodswieżająca się Opera

• Witam
    jak w temacie, mam problem. Kiedy próbuje wczytać stronę to nie jestem w stanie. Automatycznie samo odświeża mi stronę w pętli, dopiero jak kliknę krzyżyk zatrzymuje ale nie widać strony. Po odświeżeniu dalej to samo zapętla się samoodświeżanie.
    Myślałem że to wirusy ale nie. Odinstalowałem i zainstalowałem na nowo, nie pomogło. I tak czekała mnie reinstalacja systemu, ale to też nie pomogło. Opera bez wtyczek i dodatków.
    Wersja 12.17
    Kompilacja 1863
    Platforma Win32
    System Windows 7

Co może być powodem? Z góry dziękuję.

• Odinstalowałem i zainstalowałem na nowo, nie pomogło.

Czyli odinstalowałeś nie do końca 😉
    A wystarczyło
    http://forumopery.pythonanywhere.com/wątek/552401

Czy pomoże nie wiem ale spróbować warto.

• Mam podobny problem ale pojawił się po najnowszej aktualizacji(Opera 21). Czasem potrafi się zapętlić w odświeżaniu. A cały czas odświeża strone po zmianie karty. Jest to wybitnie irytujące przy korzystaniu z youtube. Pod odpaleniu filmiku zmieniam kartę i jak wracam spowrotem na kartę youtube strona się odświeża i filmik leci od nowa. Dzieję się tak na wielu stronach.

• jak to powiedział mój brat " nainstalowałaś gów*a to teraz masz" znalazł program który usuwa niechciane pliki AdwCleaner .Opera działa bez problemu.

Log in to reply

Looks like your connection to Opera forums was lost, please wait while we try to reconnect.