Do more on the web, with a fast and secure browser!

Download Opera browser with:

 • built-in ad blocker
 • battery saver
 • free VPN
Download Opera

Scheduled logout

In order to introduce new security features and enhance your experience with Opera Forums we had to terminate all sessions that were started before Monday, March 25, 15:00 UTC.
If you find yourself logged out please rest assured that this is completely normal and expected. To participate in the discussions after that date you have to sign-in again using the "Login" button.
Apologies for any inconvenience caused.

Wyeksportowanie zakładek z Opery i brak możliwości ustawienia jej jako domyślnej w Windows 10

 • Witam, czy istnieje możliwość wyeksportowania zakładek z Opery w postaci pliku HTML? Chciałbym przenieść swoje zakładki do innej przeglądarki ale niestety nie mogę, gdyż jej nie ma na liście przeglądarek z których mogę je importować. Mam jeszcze taki problem, że na Windows 10 nie mogę ustawić Opery jako domyślnej przeglądarki, a np Chrome mogę bezproblemowo.
  Pozdrawiam

 • Nigdy nie miałem potrzeby eksportowania zakładek więc nie wiem jak działa
  https://addons.opera.com/pl/extensions/details/bookmarks-import-export/?display=en
  Może lepiej otworzyć w tej innej przeglądarce https://sync.opera.com/web/ a potem konkretne adresy z zakładek i dodawać ręcznie?

  Nigdy nie miałem potrzeby ustawiania jakiejkolwiek przeglądarki jako domyślnej ale zarówno w ustawieniach Opery jak i w windowsowskim "Ustaw domyślne dla aplikacji" widzę odpowiednie pozycje.

Log in to reply