:tools: Scheduled maintenance

Heads up! Downtime for the Forums, related to the NodeBB upgrade, is planned for Thursday, December 14, starting from 10:00 UTC.
Please make sure to finish all your posts before this time. The downtime should only last for a few minutes.

Opera nic nie wyświetla

  • Witam,
    Piszę, ponieważ przed chwilą moja przeglądarka (Opera Stable 39.0.2256.48) odmówiła posłuszeństwa. Próba załadowania jakiejkolwiek strony bądź narzędzia z menu (pomoc, ustawienia, aktualności...) kończy się otworzeniem karty, w której nic nie ma. Nic poza szarym tłem. Na karcie widnieje "ładowanie". Program był włączony, zanim coś takiego zaczęło się dziać. Dopiero próba otworzenia kolejnej (może 5 karty) zakończyła się fiaskiem. Restart komputera, przeinstalowanie przeglądarki, jej dezinstalacja i ponowna instalacja nowej wersji bądź wersji beta nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Nie mam problemu z łączem internetowym. Mam zainstalowanego Avasta, jednak ani to, ani Zapora Systemu Windows nie blokują przeglądarki. Będę bardzo wdzięczny za pomoc w problemie :)

  • Niestety, to nie tak. W problemie, do którego został podany link, przeglądarka wyświetla tekst. Moja zupełnie nic nie wyświetla, tylko szare tło w miejscu wyświetlania treści witryny. Skróty nie pomagają, dezinstalacja także. Najciekawsze jest to, że gdy wpisuję dowolny tekst na pasku do linków lub na tym krótkim pasku goooglowym, to przy połączeniu z internetem pojawiają się propozycje. Ale jak napisałem, nie działa nic z menu. Po prostu karta przestaje się ładować :/ Zrobiłbym print screen, ale nie chce się uploadować na imgur, zatem podaję link do innej strony: http://pl.tinypic.com/view.php?pic=o5am86&s=9

Log in to reply
 

Looks like your connection to Opera forums was lost, please wait while we try to reconnect.