Opera 39 - czy możliwe jest dodanie przycisków, wyszukiwarek na pasku zakładek, itp.?

• Witam,
    niestety po wielu latach używania Opery 12 zostałem zmuszony do przejścia do nowej wersji "Opery".
    Stara nie radziła sobie z coraz większa ilością stron www, muliła.
    Nowa na pierwszy rzut oka jest ok. Przede wszystkim szybka i ze wszystkim sobie radzi.
    Jednak kilka rzeczy mi w niej przeszkadza.

W Operze 12 dodałem sobie kilka rzeczy, m.in:

• przyciski 'przejdź' na pasku adresu i wyszukiwarki. Nie musiałem za każdym razem klepać Enter na klawiaturze. Spore ułatwienia, no i przyzwyczajenie.

• wyszukiwarki allegro i youtube na pasku zakładek oraz znajdź na stronie na pasku adresu

• przycisk zaloguj (kluczyk) na pasku adresu

• przełącznik przy bocznej krawędzi okna

Niestety nie mogę znaleźć żadnej opcji związanej z dostosowywaniem wyglądu w ustawieniach Opery. W internecie też nic nie mogę znaleźć.
    Czy jest możliwe, aby którąkolwiek z tych rzeczy wprowadzić do nowej Opery? Jeśli nie, to może ktoś dokopał się do jakichś info, czy autorzy zamierzają coś z tym zrobić w kolejnych aktualizacjach?

Dzięki za zainteresowanie 🙂
    Pozdrawiam

• Nie da się.

• niestety musisz iść na kompromisy ja tam lece albo gestami myszy albo skrotami i w mgnieniu oka mam to co napisales no moze czasem dwa razy klikne zamiast gotowa kombinacje wklepie na klawie,...

Log in to reply

Looks like your connection to Opera forums was lost, please wait while we try to reconnect.