:tools: Scheduled maintenance

Heads up! Downtime for the Forums, related to the NodeBB upgrade, is planned for Thursday, December 14, starting from 10:00 UTC.
Please make sure to finish all your posts before this time. The downtime should only last for a few minutes.

Jak przenieść cache i profil na inny dysk? (Opera 20)

• Witam,

W jaki sposób mogę przenieść lokalizację cache Opery 20 na inny dysk? YouTube zapisuje olbrzymie ilości danych na dysku SSD, chcę uniknąć zbędną ilość zapisów cykli na dysku i przenieść folder cache na standardowy - magnetyczny dysk HDD. W jaki mogę to uczynić?

Nie mogłem niestety znaleźć nigdzie w sieci o tym informacji (w odniesieniu do nowej wersji przeglądarki opartej o Chromium czyli wszystko ponad wersję 12.16

Próbowałem też junkcji, ale nie spisuje się to zbyt dobrze (przeglądarka po restarcie zapomina o przekierowanej lokalizacji i tworzy ponownie folder na dysku C - zamiast D).

Będę wdzięczny za pomoc.

• Ja w takich sytuacjach przenoszę dany katalog na inny dysk/partycję a w oryginalnym miejscu tworzę link symboliczny.

ps. Ups, gdzieś mi umknęło, że już tego próbowałeś.

Log in to reply

Looks like your connection to Opera forums was lost, please wait while we try to reconnect.