Do more on the web, with a fast and secure browser!

Download Opera browser with:

 • built-in ad blocker
 • battery saver
 • free VPN
Download Opera

Scheduled logout

In order to introduce new security features and enhance your experience with Opera Forums we had to terminate all sessions that were started before Monday, March 25, 15:00 UTC.
If you find yourself logged out please rest assured that this is completely normal and expected. To participate in the discussions after that date you have to sign-in again using the "Login" button.
Apologies for any inconvenience caused.

Opera Link przestanie działać w grudniu 2015 roku

 • Jakoś tak przypadkiem trafiłem na https://link.opera.com/ a tu komunikat jak w temacie.

  Nie ma jednak powodu do obaw. Nowa generacja przeglądarek Opera umożliwia synchronizację zakładek, elementów szybkiego wybierania, otwartych kart, historii przeglądania, ustawień, haseł i nie tylko — a wszystko to dzięki nowej usłudze synchronizacji wbudowanej w przeglądarkę. Przygotowaliśmy nawet wygodne narzędzie do migracji zakładek z usługi Opera Link.

  Wiadomym było, że kiedyś nastąpi wyłączenie tej usługi. Ale szkoda, że

  Nie będzie też możliwości odczytu danych za pośrednictwem jej interfejsu WWW.

 • No i przestało działać.
  Ale przez https://sync.opera.com jest dostęp do zakładek, kart i szybkiego wybierania z OperyMini. Czyli nie jest źle, bo dalej w Operze 12.17 jest łatwy dostęp do tego co było przeglądane na telefonie albo tablecie.
  W Operze12.17 dzisiaj się świeci: Usługa Opera Link działa prawidłowo nie nie loguje.

 • http://24download.pl - Darmowy DOWNLOAD programy software HACKI BOTY APLIKACJE SKRYPTY MOTYWY
  Strona 24download.pl charakteryzuje się darmowym downloadem czyli darmowym pobieraniem takich gier jak FIFA 16 , PES 16 , NBA 2k16, GTA 5 , hackami do gier GTA 5 , Margonem czy też Metin2 , oprogramowaniem takim jak Windows 7 i Windows 8.1 czy też takimi programami jak skrypt ipla do pobierania i oglądania filmów z ipla za darmo.

Log in to reply