Po formacie - Opera nie dodaje załączników "przeciągnij i upuść" oraz zniekształca litery

• Witam,

Ostatnio formatowałem komputer, i po instalacji od zera Opera przestałą mi w GMailu dodawać załączniki przez opcję "przeciągnij i upuść".

Dodatkowo jak pomniejszę sobie obraz a Arkuszach Google (przez ctrl i -) to litery robią się bardzo niewyraźne (dodaję screen: http://www.tinypic.pl/fzhrpj96upye). Natomiast jak komórka z tekstem jest aktywna, to tekst jest ostry.
    Przed sformatowaniem komputera nie miałem z tym problemów.

Wcześniej Win 8.1, teraz Win 10.

Jakieś rozwiązania?

Pozdrawiam
    Tomek

• Chciałbym podbić pytanie. jest to ten jeden feler, który nie pozwala mi wciąż przesiąść się w pełni na Operę. Co najgorsze, nijak nie wiadomo dlaczego. Na komputerze z Win 8.1 po zainstalowaniu działa opcja drag&drop. Na laptopie z Win10 ani w pracy z Win7 drag&drop nie dział. Żadnej w tym prawidłowości, żadnej logiki. Czy kiedykolwiek Opera to naprawi, bo już wcześniej na komputerach było to samo co odrzucało mnie od Opery.

• @slipstream2334 To zaskakujące, ale problem u mnie rozwiązał się w końcu sam (a próbowałem bezskutecznie wielu rzeczy i porad).
    Działa mi już "przeciągnij i upuść" w GMailu, jak i zmniejszenie przybliżenia w Arkuszach Googole ("ctrl" + "-") nie powoduje zniekształcenia liter.
    Niestety nie wiem co spowodowało rozwiązanie problemu, bo nic co robiłem z premedytacją, prawdopodobnie sprawę rozwiązała aktualizacja Opery (obecnie 33.0.1990.115) lub Windowsa (wersja 10 Pro x64).

Pozdrawiam

Log in to reply

Looks like your connection to Opera forums was lost, please wait while we try to reconnect.