Do more on the web, with a fast and secure browser!

Download Opera browser with:

 • built-in ad blocker
 • battery saver
 • free VPN
Download Opera

Po formacie - Opera nie dodaje załączników "przeciągnij i upuść" oraz zniekształca litery

 • Witam,

  Ostatnio formatowałem komputer, i po instalacji od zera Opera przestałą mi w GMailu dodawać załączniki przez opcję "przeciągnij i upuść".

  Dodatkowo jak pomniejszę sobie obraz a Arkuszach Google (przez ctrl i -) to litery robią się bardzo niewyraźne (dodaję screen: http://www.tinypic.pl/fzhrpj96upye). Natomiast jak komórka z tekstem jest aktywna, to tekst jest ostry.
  Przed sformatowaniem komputera nie miałem z tym problemów.

  Wcześniej Win 8.1, teraz Win 10.

  Jakieś rozwiązania?

  Pozdrawiam
  Tomek

 • Chciałbym podbić pytanie. jest to ten jeden feler, który nie pozwala mi wciąż przesiąść się w pełni na Operę. Co najgorsze, nijak nie wiadomo dlaczego. Na komputerze z Win 8.1 po zainstalowaniu działa opcja drag&drop. Na laptopie z Win10 ani w pracy z Win7 drag&drop nie dział. Żadnej w tym prawidłowości, żadnej logiki. Czy kiedykolwiek Opera to naprawi, bo już wcześniej na komputerach było to samo co odrzucało mnie od Opery.

 • @slipstream2334 To zaskakujące, ale problem u mnie rozwiązał się w końcu sam (a próbowałem bezskutecznie wielu rzeczy i porad).
  Działa mi już "przeciągnij i upuść" w GMailu, jak i zmniejszenie przybliżenia w Arkuszach Googole ("ctrl" + "-") nie powoduje zniekształcenia liter.
  Niestety nie wiem co spowodowało rozwiązanie problemu, bo nic co robiłem z premedytacją, prawdopodobnie sprawę rozwiązała aktualizacja Opery (obecnie 33.0.1990.115) lub Windowsa (wersja 10 Pro x64).

  Pozdrawiam