Do more on the web, with a fast and secure browser!

Download Opera browser with:

 • built-in ad blocker
 • battery saver
 • free VPN
Download Opera

Opera tarayıcılar ile görsel şölen

 • O<span style="color: rgb(64, 64, 64); font-family: 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 13px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; line-height: 25px; orphans: auto; text-align: left; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 1; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; display: inline !important; float: none; background-color: rgb(255, 255, 255);">pera tarayıcılar ile görsel şölen

  </span><span style="color: rgb(64, 64, 64); font-family: 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 13px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; line-height: 25px; orphans: auto; text-align: left; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 1; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; display: inline !important; float: none; background-color: rgb(255, 255, 255);"><span style="color: rgb(64, 64, 64); font-family: 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 13px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; line-height: 25px; orphans: auto; text-align: left; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 1; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; display: inline !important; float: none; background-color: rgb(255, 255, 255);">**Son Dakika Haberler, **</span>İnternet'in ilk tarayıcı programlarından Opera, eski altın günlerine geri dönüyor. Broswer piyasasında Explorer'in egemenliğini kıran FireFox Mozilla'nın ardından üstünlüğü ele geçiren Chrome, hem masa üstü hem de mobil cihazlardaki gücünü pekiştirdiği bir dönemde Opera tüm tarayıcılara fark atan özellikleri son sürümünde bir araya getirdi.

  Çevrim dışı özelliği ve hareketli görsel efektlere kattığı zenginlikle göz dolduran Opera 350 milyondan fazla internet kullanıcısının tercihi olmayı başardı.

  Bu haberde Norveç kökenli bir grup uzman tarafından dünyanın ilk ücretsiz internet tarayıcısı ünvanını taşıyan Opera Windows 10 ile hız testlerinde tüm rakiplerini geride bırakmayı başardı.

  Güvenli bağlantı ve kötü amaçlı yazılımlara karşı gösterdiği refleks kullanıcıların güvenini kazanan Opera muhtemel risklere karşı geliştirdiği algoritma ile akıllı tepkiler üretebiliyor. Riskli gezintilerde kullanıcıya ait bilgileri gizleyen Opera tarayıcılar, kullanıcıyı da bu konuda nazikçe uyarmayı ihmal etmiyor. İnternet gezintisini kabusa dönüştüren anti-virüs programlarının aksine Opera son kapatılan sekmeleri birkaç tuş kombinasyonuyla hızla geri getirme yeteneğine sahip.

  Microsoft'un yeni nesil tarayıcısı Edge ve Mozilla'ya göre daha sade bir arabirim üzerine inşa edilen Opera 32.0 ile Chrome'nin açık kaynak kodları ile kullanıcı dostu hale geldi.

  Kayıtlı opera kullanıcıları haberler, hava durumu, son dakika gelişmeler, finans ve para piyasaları gibi günlüklere de hızla erişebiliyor.

  Opera'nın mobil sürümü ise diğer tüm tarayıcılardan daha hızlı olduğunu yapılan testlerde başarıyla kanıtladı. Kota dostu Opera video kurtlarının arayıpta bulamadığı özelliklere sahip. Kesintisiz görüntü, fotoğrafları daha hızlı kayıt gibi özellikleri sonuna kadar kullanabileceğiniz mobil Opera ile sürekli ziyaret ettiğiniz siteleri tek bir sekmede görüntülemeniz, sekmeler arasında hızlı geçiş mobil kullanıcıları cezbediyor..Haber Kaynağı

  </span><span style="color: rgb(64, 64, 64); font-family: 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 13px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; line-height: 25px; orphans: auto; text-align: left; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 1; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; display: inline !important; float: none; background-color: rgb(255, 255, 255);">

  </span>