New Opera Forums launching soon!
Discussion thread

ciągle trzeba logować do Google

grzejnik32
Earth

319 posts

• Server monkey

cześć. Dlaczego musze się za każdym razem logować do Google podczas uruchomienia przeglądarki? takiego czegoś nie było w Operze na Android a w wersji mini jest. jak sprawa wygląda u was?

9 Replies - 618 Views

arkad
0 0
arkad

68 posts

• Server monkey

Na OM 4.2, 4.5, 7.0 i 7.5 nie mam tego kłopotu. Może ta ww. kwestia jest związana z konkretnymi modelami telefonów ( i/lub ich producentami). Podobna sytuacja zachodzi w przypadku dostępu do konkretnych stron, ta sama wersja OM u jednych łączy z danym adresem, a u innych nie. Tu w grę wchodzić może model telefonu lub lokalizacja. Sprawdziłeś wszystkie dostępne opcje ustawień połączeń w "swojej" OM? A jak to wygląda w przypadku OM na K770i (jeśli jeszcze go masz)?

grzejnik32
0 0
Earth

319 posts

• Server monkey

k770i juz martwy. mam sgs2. ty jaki masz telefon?

ryszard
0 0
ryszard

253 posts

• Server monkey

No bo google tak mają ;-) To i tak lepiej niż na wp.pl, gdzie nawet hasło się nie zapisuje.

ryszard
0 0
ryszard

253 posts

• Server monkey

Wyłączyłem Operę, rozłączylem internet. Uruchomiłem i nie było potrzeby logowania. Czyli "zapomina" w czasie wyłączania telefonu.

ryszard
0 0
ryszard

253 posts

• Server monkey

No to zagadka - kiedy "zapomina" zalogowanie. Ani ponowne uruchomienie telefonu ani zalogowanie przez inny komputer. Jutro "zapomni"?

grzejnik32
0 0
Earth

319 posts

• Server monkey

czemu nikt z Polski nie przegląda polskiego forum??

mbaluta
0 0
mbaluta

231 posts

• Opera employee

Na forum angielskim nie ma jakiejś dużej frekwencji, więc tu jest jescze mniejsza. A jeśli chodzi o logowanie do Google, to wejdź proszę w ustawienia -> Zaawansowane -> Ciasteczka i upewnij się, że są włączone. Jeśli nie podziała, zgłoś buga przez https://bugs.opera.com/wizard/mini i podaj tu number buga.

grzejnik32
0 0
Earth

319 posts

• Server monkey

już działa. jest wszystko ok. tu są jacyś admini czy co?

ryszard
0 0
ryszard

253 posts

• Server monkey