New Opera Forums launching soon!
Discussion thread

Şifre Cümlesi Hakkında

omeralpaykadioglu
omeralpaykadioglu

1 posts

Merhaba,

Son 2 gündür Şifre cümlesi denen illet canımı okuyor,bir türlü hatırlamıyorum şu şifreyi hatta böyle bir şifre koyduğumu dahi bilmiyorum şuan kayıtlı hiç bir şifreme ve verilerime ulaşamıyorum her seferinde verilerimi sıfırlamaktan bıktım usandım bu konu hakkında nasıl bir yol izleyebilirim,yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

8 Replies - 639 Views

muradcobanoglu
    0 1
    muradcobanoglu

2 posts

Aynı sorundan yaşıyorum! "şifre cümlesi" nedir ?!

muradcobanoglu
      0 1
      muradcobanoglu

2 posts

Merhaba, Son 2 gündür Şifre cümlesi denen illet canımı okuyor,bir türlü hatırlamıyorum şu şifreyi hatta böyle bir şifre koyduğumu dahi bilmiyorum şuan kayıtlı hiç bir şifreme ve verilerime ulaşamıyorum her seferinde verilerimi sıfırlamaktan bıktım usandım bu konu hakkında nasıl bir yol izleyebilirim,yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Merhaba az evvel ben de sonunda buldum. Eğer halen sorun çekiyorsanız,

Ayarlar /Tarayıcı /Şifreleme seçenekleri Daha fazla güvenlik için, Opera şifrelerinizi şifreleyecek.

Eşitlenen parolaları Opera kimlik bilgileriniz ile şifreleyin

Eşitlenen parolaları kendi eşitleme şifre cümlenizle şifreleyin

bir cümle yaratmanız gerekiyor.

[Deleted User]
        0 0
        [Deleted User]

0 posts

arkadaşlar 2 pc'de şu an online oldum ancak eşitleme yapmıyor. arkadaşın dediği gibi

Ayarlar / Tarayıcı / Gelişmiş yapılandırma / Şifreleme seçenekleri

1. kutucuğa şifremi yazdım. 2. kutucuktada aynı şifreyi istedi ve tamam dedim. ee sonra ?
          432007yavuz
          0 0
          432007yavuz

1 posts

Opera parola cümlesini nasıl sıfırlayacağız Eğer tamamen kayıtlı bilgi ve kısayolları sıfırlayacaksak ne anlamı var?

wtspfrm
            0 0
            wtspfrm

1 posts

Aynı durumu ben de yaşıyorum. Ne denesem olmuyor. Kaldırıp yerine yenisini koymanın bir yolu yok mu?

weyss
              0 0
              weyss

1 posts

Şifre cümlesi sıfırladım tüm verileriniz gitti dedi, yine de işe yaramıyor ayrıca herşeyi kaybettim. Sizin yapacağınız işin ben Allah kahretsin.

muazzez
                0 0
                muazzez

1 posts

bende aynı şeyi yaşıyorum umarım düzeltirler artık

yakupercan
                  0 0
                  yakupercan

1 posts

Merhaba, Eşitleme cümlesini sıfırlamanın, değiştirmenin yada yeni belirlemenin bir yolu yok mu? Hesabın parolasını sıfırlıyorsunuz ama eşitleme cümlesini sıfırlayamıyorsunuz ilginç olmuş. Kısa zamanda yardımlarınızı bekleriz.