Do more on the web, with a fast and secure browser!

Download Opera browser with:

• built-in ad blocker
  • battery saver
  • free VPN
Download Opera
  • Witam serdecznie
    Od kilku tygodni mam taki problem ze oglądam sobie filmy,słucham muzyki i kilka razy dziennie urywa dźwięk po czym wyskakuje komunikat "Błąd renderowania dzwięku.Zrestartuj komputer".
    Pomaga zresetowanie komputera lub uruchomienie ponownie opery ale wtedy komunikat częściej wyskakuje .
    Sprawdzałem inne przeglądarki i tam działa normalnie więc wychodzi na to ze problem leży wyłączenie w przeglądarce .
    Ktoś wie jak to naprawić czy po prostu mam się przesiąść na inna przeglądarkę na stałe ?

• @opiu

Witam serdecznie

Z pudełka po czekoladkach, które ma pokrywę uchylaną jak pokrywy laptopów, zrobiłem sobie imitację Dell Inspiron 7500 z 1999 r. Zainstalowałem na nim HP-UX (Unix) z 1983 r. Ale,

Od kilku tygodni mam taki problem ze oglądam sobie filmy,słucham muzyki i kilka razy dziennie urywa dźwięk po czym wyskakuje komunikat "Błąd renderowania dzwięku. Zrestartuj komputer".
    (...)
    Ktoś wie jak to naprawić czy po prostu mam się przesiąść na inna przeglądarkę na stałe ?

Przynajmniej mam szansę na konstruktywną odpowiedź, gdyż podałem rodzaj sprzętu i system operacyjny. Mam nadzieję, że może ktoś gdzieś żyje o podobnych zainteresowaniach. Tworki odpadają, o ile wiem tam przyjmują tylko konstruktorów Maszyn Turinga.

P.S. Kuźwa, nie rozumiem, dlaczego po polskim odpowiedniku forum Opery plątają się takie egzotyczne grzybki? 👺

• @opiu Spróbuj zaaktualizować sterowniki twojej karty dźwiękowej, jeśli nie pomoże odinstaluj operę, i usuń jej appdate. (kliknij na klaw. alt + R wpisz %appdata% i usuń folder Opery.
    Następnie spowrotem zainstaluj operę.

Mam nadzieje że pomogłem. 😃