Forums will be closed soon as read-only due to our ongoing migration to the new forums page!
Discussion thread

Szybkie wybieranie-synchronizacja

kosarz5
kosarz5

3 posts

  Witam serdecznie wszystkich użytkowników tej przeglądarki. Jestem tutaj nowy i chciałbym się zapytać jak przenieść szybkie wybieranie z danego urządzenia na drugie. Po formacie zalogowałem się na konto Opery i wszystko się zsynchronizowało oprócz strony szybkiego wybierania. Szukam i nie mogę znaleźć opcji aby przenieść stronę szybkiego wybierania z innego urządzenia na obecne. Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie :)

  5 Replies - 346 Views

  ryszard
  0 0
  ryszard

  254 posts

  • Server monkey

  Zawartość "szybkiego wybierania" jest przypisana do konkretnego urządzenia. Każde może mieć inną. I na każdym urządzeniu w zakładkach można znaleźć folder "Inne strony szybkiego wybierania" a w nim foldery konkretnych urządzeń. Po formacie Twój komputer stał się innym urządzeniem. Otwierasz "Wszystkie zakładki" a tam "Inne strony szybkiego wybierania - folder starego urządzenia" [Ctrl]+[a] i przeciągasz wszystko do "Szybkie wybieranie" (do folderu "Szybkie wybieranie" w zakładkach nowego urządzenia).
  Można też przez "Szybkie wybieranie" na https://sync.opera.com/web

  kosarz5
  0 0
  kosarz5

  3 posts

   Dziękuję za pomoc.

   wilkas2017
   0 0
   wilkas2017

   2 posts

    Słuchajcie na koncie mam szybkie wybieranie 2 urządzeń, jak zrobić by szybkie wybieranie z telefonu mieć na operze w komputerze? W tej chwili są różne. Wcześniej pobrałem instalacje opery, zainstalowałem, zsynchronizowało się wszystko poza szybkie wybieranie, w czym problem?

    ryszard
    0 0
    ryszard

    254 posts

    • Server monkey

    w czym problem

    W umiejętności czytania wiadomości, które już są w wątku i dostosowywania zdobytych w ten sposób wiadomości do swoich potrzeb?

    wilkas2017
    0 0
    wilkas2017

    2 posts

     Słuchajcie na przyszłość dla innych i dla ryszarda. Po świeżym zainstalowaniu opery na komputerze, zalogowaniu się, nie miałem folderu w zakładkach o nazwie ,,inne strony szybkiego wybierania" stąd moje pytanie. Po około - przypuszczam -20 godzinach pojawił się i faktycznie mogłem zrobić jak w poście. Dzieki.