New Opera Forums launching soon!
Discussion thread

opera mini Windows Phone beta

sirmaximustr
sirmaximustr

1 posts

Merhaba, Bugün maillerime bakarken gorur görmez indirdim opera mini beta'yı. Bir Microsoft fan i olarak lumia 525 kullanıyorum ve gayet de memnunum.Kesinlikle f/p urunu bir telefon.

Herneyse;karşılaştığım sorunları,goruşleri bu forum altından bildirmeye çalışacağım Opera Mini'nin gelecekte daha iyi olabilmesi için.

-uygulamayı indirdiğimde ilk tıklamamda beni uygulamadan attı[bu sanırım hemen hemen herkes de yaşanan bir sorunmuş].

-Bazen sayfaları yuklemekte ve sayfayı ekrana sığdırmakta sorun yaşıyor Opera Mini sanırım.

-DonanımHaber Forum'da mesela mesajıma .gif ekleyemiyorum ve sayfadaki gif'ler hareketsiz gorunuyor.

-Opera Mini,Internet Explorer ile karşılaştırılığında sayfaları açma konusunda biraz daha yavaş kalıyor.

-Kelime tavsiyesi ve duzeltmesi yok.

-Ha bir de son olarak;Biz Windows Phone kullanıcıları olarak Opera Mini'ye geçerken şöyle birşey olmasını istiyoruz:Verilerimizi,kayıtlı şifre vs.leri IE'den Opera'ya aktarma seçeneği güzel olurdu;)

-Bunlar şimdiye kadar karşılaştığım olumsuz yanları Opera Mini'nin.

Olumlu olarak yeni sekmeyi sonunda arka planda açabilmek gerçekten süper:)

Bunun henüz bir beta olduğunu göz onunde bulunduruyor ve ilerde tam surume geçtiğinde daha iyi olacağını umarak ve bu goruşlerimin bir karşılık bulacağını düşünerek yazımı bitiriyorum.

3 Replies - 806 Views

seslibursa
    1 1
    seslibursa

1 posts

opera ile sesli siteler de kolayca chat yapılabiliyor www.seslibursa.com

38hasanbirol38
      0 1
      38hasanbirol38

1 posts

opera mini beta bi sikime yaramaz

balikesirdesatilikdaireler
        0 1
        Earth

1 posts

Opera tarayıcıyı telefonumda kullanıyorum.İnternete daha hızlı bağlanıyorum.Özellikle kısa yolları büyük kolaylık sağlıyor.Tavsiye ederim. http://balikesirdesatilikdaireler.com