New Opera Forums launching soon!
Discussion thread

Opera Link przestanie działać w grudniu 2015 roku

ryszard
ryszard

253 posts

  • Server monkey

Jakoś tak przypadkiem trafiłem na https://link.opera.com/ a tu komunikat jak w temacie.

Nie ma jednak powodu do obaw. Nowa generacja przeglądarek Opera umożliwia synchronizację zakładek, elementów szybkiego wybierania, otwartych kart, historii przeglądania, ustawień, haseł i nie tylko — a wszystko to dzięki nowej usłudze synchronizacji wbudowanej w przeglądarkę. Przygotowaliśmy nawet wygodne narzędzie do migracji zakładek z usługi Opera Link.

Wiadomym było, że kiedyś nastąpi wyłączenie tej usługi. Ale szkoda, że

Nie będzie też możliwości odczytu danych za pośrednictwem jej interfejsu WWW.

2 Replies - 293 Views

ryszard
0 0
ryszard

253 posts

  • Server monkey

No i przestało działać. Ale przez https://sync.opera.com jest dostęp do zakładek, kart i szybkiego wybierania z OperyMini. Czyli nie jest źle, bo dalej w Operze 12.17 jest łatwy dostęp do tego co było przeglądane na telefonie albo tablecie.
W Operze12.17 dzisiaj się świeci: Usługa Opera Link działa prawidłowo nie nie loguje.

damian93z
0 0
damian93z

1 posts

    http://24download.pl - Darmowy DOWNLOAD programy software HACKI BOTY APLIKACJE SKRYPTY MOTYWY Strona 24download.pl charakteryzuje się darmowym downloadem czyli darmowym pobieraniem takich gier jak FIFA 16 , PES 16 , NBA 2k16, GTA 5 , hackami do gier GTA 5 , Margonem czy też Metin2 , oprogramowaniem takim jak Windows 7 i Windows 8.1 czy też takimi programami jak skrypt ipla do pobierania i oglądania filmów z ipla za darmo.