Forums will be closed soon as read-only due to our ongoing migration to the new forums page!
Discussion thread

dev 29.0.1794.0 Denerwujący Speed Dial

darekjaworowski
Moon

12 posts

 • Server monkey

No sknocili i teraz to jest upierdliwe ustrojstwo i mało estetyczne. Zniknęło półprzeźroczyste obramowanie paska wyszukiwania (potrzebny jak dziura w moście, to samo można w pasku adresu), estetykę szlag jasny trafił. Na starcie po updejcie zamiast miniaturek stron zobaczyłem jednokolorowe kafle - ohyda, udało się na szczęście przywrócić miniaturki. Po załączeniu nowej karty nim załadują się miniaturki widać przez krótką chwilę te ohydne kafle. W żaden sposób nie idzie ustawić miniaturek w 5 kolumn, z automatu stawiane są w 4.

7 Replies - 499 Views

lemari
0 0
lemari

132 posts

 • Server monkey
krzysieks
0 0
krzysieks

8 posts

  Nareszcie usunęli te wstrętne miniaturki i przywrócili kolorowe kafle.

  darekjaworowski
  0 0
  Moon

  12 posts

  • Server monkey

  Lemari, niestety to nie działa, ja ustawiłem i 5, i 7 i 11 kolumn i nic. Nie widzę też ustawień które na obrazku oznaczone są wykrzyknikiem. Krzysiu, niestety ale te kafle są ohydne, a to że przez ułamek sekundy przebijają spod miniaturek to gruby błąd programistów.

  krzysieks
  0 0
  krzysieks

  8 posts

   Mam w 15 folderach po 4 strony i wierz mi, że miniaturki stron są bardzo małe i przy tych wymiarach wiele z nich jest do siebie bardzo podobnych. Ciężko było trafić w folder z potrzebną mi stroną. Przy kaflach o wiele szybciej się wyszuka stronę. 20 lat już się niestety nie ma i wzrok pomału wysiada...

   lemari
   0 0
   lemari

   132 posts

   • Server monkey

   @darekjaworowski Ilość kolumn zależy od powiększenia strony speeddial.

   zice67
   0 0
   zice67

   1 posts

    A ja mam pół na pół, a właściwie część na część :-) tj. część speeddial widzę jako miniaturki, a część jako kafle. Przy uruchomieniu wyskakują mi kafle, ale po 1 sek. część z nich znika i mam miniaturki. Na początku te kafle też mi się nie podobały, ale mam tyle podlinkowanych stron w speeddial, że chętniej wziąłbym teraz same kafle. Czy ktoś się orientuje jak to ustawić na stałe. Podejrzewam likwidację pliku *.ini , a nowo utworzony pozwoli wyświetlić same kafle. Tylko którego ini. Ale to tylko moje przypuszczenie. Czy ktoś zna 100% metodę ?

    krzysieks
    1 0
    krzysieks

    8 posts

     Otwórz stronę z miniaturki i kliknij w serce w pasku adresu. Przewijaj obrazek w prawo lub lewo. Wybierz kafelek lub miniaturę - co chcesz.